Oferta pracy

Kontroler Jakości na Produkcji

WnD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sucha 1/3

Rąbień (pow. zgierski)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości dostarczanych komponentów

  • ocena poprawności i zgodności z zamówieniem

  • kontrola jakości okien zdejmowanych z pras, układanie okien wg wytycznych, wstępne zabezpieczanie do transportu wewnątrzfirmowego

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • umiejętność identyfikacji błędów

  • umiejętność czytania dokumentacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • punktualność, sumienność i rzetelność

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat w dużej rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • pewne rynkowe wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie

  • jasny system premiowania oparty o twarde wskaźniki produkcyjne

  • stały dodatek frekwencyjny

  • darmową, prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne ubezpieczenie na życie

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia i młodości

  • zgodny z kodeksem pracy system wypłat godzin nadliczbowych

  • szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy

  • pakiet wdrożeniowy dla nowych pracowników

  • darmowe dojazdy Pracownicze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

WnD to okna i drzwi, zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących trwałych produktów wysokiej jakości, które zapewnią wygodne użytkowanie na lata. Zakład produkcyjny w Rąbieniu, obok Łodzi, rozwijamy korzystając z wieloletniego doświadczenia Grupy Oknoplast. Szukasz wyzwań, jesteś otwarty i pomysłowy? Czekamy na Ciebie. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy