Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

La Lorraine Polska sp.z o.o.O firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola produktów pod kątem spełnienia wymagań specyfikacji i zwalnianie wyrobów do obrotu.

  • wykonywanie raportów kontrolnych z partii produkcyjnych

  • badania przechowalnicze pieczywa

  • weryfikacja dokumentacji/formularzy kontrolnych/produkcyjnych na zgodność z obowiązującymi instrukcjami i procedurami

  • odbiory higieniczne linii po myciu i dezynfekcji

  • kontrola jakości produktu w toku produkcji

  • wykonywanie kontroli wynikających z obowiązujących instrukcji/procedur systemu jakości

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP, BRC

  • gotowość do pracy w systemie 12 –godzinnym

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji lidera w swojej branży

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy

  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska

  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • transport pracowników

La Lorraine Polska sp.z o.o.

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!

Postaw na stabilizację i stań się członkiem Zespołu, który jest zbudowany na zaufaniu, wsparciu oraz docenieniu.

Przewiń do profilu firmy