Logo Pracuj.pl

Kontroler jakości (obszar malarni/lakierni)

Hydromechanika Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Małe Walichnowy (pow. tczewski)
    Małe Walichnowy (pow. tczewski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości powłok malarskich
  • wykonywanie raportów malarskich
  • pomiary warunków pracy malarni
  • Praca zgodnie z wdrożonym systemem zarządzania jakością
  • Raportowanie wyników swojej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze kontroli jakości
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność doświadczenie w obsłudze sprzętu kontrolno-pomiarowego (mierniki do pomiaru grubości powłoki lakierniczej)
  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym,
  • Znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Outlook)
  • Systematyczność i skrupulatność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej
  • Dla chętnych pracowników – kursy językowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Hydromechanika specjalizuje się w numerycznie sterowanej obróbce mechanicznej CNC. Przez 40 lat swojego istnienia firma zaznaczyła swoją obecność na rynkach międzynarodowych, gdzie jest rozpoznawaną marką kojarzoną z wysoką jakością produktów. Siłę naszej firmy stanowi zmotywowany zespół specjalistów, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się wraz z firmą.

Kontroler jakości (obszar malarni/lakierni), Małe Walichnowy (pow. tczewski)