Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

QSENSE sp. z o.o. sp.k

umowa o pracę
4 0004 300 brutto / mies.
umowa zlecenie
18,3031,00 brutto / godz.
  • Oleśnica

    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Praca na podstawie instrukcji kontroli

  • Kontrola jakości komponentów według ściśle określonych norm i standardów

  • Praca z narzędziami kontrolno-pomiarowymi

  • Raportowanie wyników swojej pracy;

  • Odpowiedzialność za dokumentacją jakościową

  • Utrzymanie porządku i 5S na stanowisku pracy

Podział czasu pracy
40%

Funkcjonalna kontrola komponentów

40%

Wizualna kontrola komponentów

20%

Raportowanie wyników swojej pracy

Nasze wymagania

  • Podstawowa umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Podstawowa umiejętności obsługi arkusza kalkulacyjnego

  • Spostrzegawczość

  • Zaangażowanie i sumienność

Mile widziane

  • Status studenta

  • Doświadczenie w kontroli jakości

  • Doświadczenie w branży automotive

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Zniżki na studia w WSB

  • Prywatna opieka medyczna (Luxmed)

  • Karta Multisport

  • Elastyczny grafik

  • Bezpłatny dostęp do pakietów szkoleń jakościowych

  • Kontakt z zespołami projektowymi klientów (inżynierowie, audytorzy, managerowie jakości)

  • Możliwość rozwoju jako lider obszaru, audytor, inżynier procesu, koordynator projektu

  • Szkolenia w celu zapewnienia rozwoju kompetencji oraz podniesienia kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

QSENSE jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi kontroli / selekcji / naprawy komponentów i wyrobów gotowych w branży automotive.

Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży.

<- Więcej o nas

Przewiń do profilu firmy