Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Olkusz, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka Wentylatorów OWENT

    Fabryka Wentylatorów OWENT sp. z o. o. poszukuje Pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olkusz

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzanie międzyoperacyjnej kontroli jakości podzespołów wentylatorów (pomiary średnic czopów i otworów, kontrola wymiarowa konstrukcji spawanych, kontrola jakości spoin, kontrola powłok lakierniczych, sporządzanie protokołów dla przeprowadzonych kontroli,
    • przeprowadzanie końcowego odbioru wentylatorów wraz z wystawieniem świadectwa jakości dla klienta,
    • kontrola poprawności montażu,
    • udział w uruchomieniach i próbach ruchowych w zakładzie i na obiektach,

    Umiejętności i oczekiwane uprawnienia kontrolera jakości:

    • doświadczenie w badaniach VT połączeń spawanych (badania wizualne),
    • mile widziane uprawnienia do przeprowadzania badan VT, PT,
    • wiedza w zakresie spawalnictwa,
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, mikrometr, średnicówka, szczelinomierz, miernik grubości lakieru,

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • duże możliwości rozwoju
    • finansowanie szkoleń, kursów i studiów
    • wszelkie świadczenia pracownicze
    • bardzo dobre warunki socjalne

    Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV do sekretariatu firmy lub przesłanie klikając w przycisk aplikowania z dopiskiem „Kontroler Jakości”