Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości

Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja jakości produktów zgodnie z obowiązującą specyfikacją
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji systemu zarządzania jakością
  • Aktualizacja procedur, instrukcji, specyfikacji wyrobów, surowców i opakowań
  • Planowanie i realizowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących oraz weryfikacja ich efektywności
  • Udział w audytach certyfikacjach oraz okresowych , wewnętrznych i zewnętrznych kontrolach
  • Nadzór i realizacja harmonogramu szkoleń pracowników oraz badań wyrobów
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym oraz przestrzeganiem procedur panujących w strefie produkcyjno-magazynowej
  • Raportowanie o stanie przeprowadzanych kontroli
  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów
  • Weryfikacja poprawności znakowania produktów
  • Rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych z rynku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( technologia żywności, biotechnologia, zarządzanie jakością lub pokrewne )- warunek konieczny
  • Min. roczne doświadczenie w pracy związanej z kontrolą jakości w branży spożywczej
  • Praktyczna znajomość metod kontroli jakości, w tym przeprowadzania audytów wewnętrznych
  • Umiejętność redagowania, wdrażania i monitorowania dokumentacji
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów i norm BRC/IFS oraz GMP, GHP, HACCP, ISO 22000
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność, komunikatywność
  • Nastawienie na długoletnią współpracę

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o.

Jutrzenka Dobre Miasto to wiodący producent wyrobów cukierniczych na Warmii i Mazurach. Firma została założona w 1954 roku, od samego początku słynęła z wyrobów najwyższej

jakości które zachwycają i ujmują swym smakiem. Dziś kontynuujemy tradycję rozpoczętą

ponad 50 lat temu. Specjalizuje się w produkcji krówek oraz śliwek w czekoladzie. Stawiamy na innowacyjność. Nieustannie się rozwijamy, inwestujemy w nowe technologie oraz rozwią-zania, ulepszamy nasz park maszynowy, tak by móc stale oferować naszym konsumentom produkty na najwyższym poziomie.

Kontroler Jakości, Olsztyn