Oferta pracy

Kontroler Jakości - Operator Wsparcia Produkcji

Exact Systems Sp. z o.o.

7 3009 500 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wizualna kontrola jakości części oraz podzespołów samochodowych,

  • Obsługa maszyn produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód,

  • Dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • Bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • Zwrot kosztów dojazdu (0,15€/km),

  • Dodatek +1,50€ brutto/h za znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,

  • Współpracę na podstawie polskiej umowy zlecenie,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego – zapewniamy pełne przeszkolenie,

  • Wsparcie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora/Team Leadera.

  • Benefity

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

ZE WZGLĘDU NA ZNIESIENIE OBOSTRZEŃ WYJAZD MOŻLIWY BEZ WYKONYWANIA TESTU ORAZ BEZ KWARANTANNY PO PRZYJEŹDZIE!

Szukasz pracy na wakacje? A może chcesz zostać na stałe i zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe w branży samochodowej?

Prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych na terenie całych Niemiec. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kontroler Jakości - Operator wsparcia produkcji.