Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Generator Produkcja Opole Sp. z o.o.O firmie

4 3206 000 brutto / mies.
  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Praca w dziale jakości
  • Kontrola jakości na wejściu i wyjsciu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kontroler jakości / kontrola na wejściu / inspekcja wejściowa ( minimum 2 lata )
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i specyfikacji
  • Komunikatywność
  • Gotowość do nabywania nowych umiejętności w zakresie metod i technik pomiarowych

Oferujemy:

  • Prace w Międzynarodowym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( stawka na start bazowa 4320 brutto )
  • Pracę w młodym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Dodatki socjalne: ubezpieczenie grupowe Rodzina Plus pokrywane w 100% przez Pracodawcę, bogaty pakiet medyczny, bony Sodexo, coroczne imprezy firmowe dla rodzin i dzieci

Ogłoszenie archiwalne