Oferta pracy

Kontroler Jakości

Elsteel-Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Producent obudów elektrycznych
wykonanych ze stali nierdzewnej i blachy czarnej malowanej proszkowo

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Język angielski - mile widziany.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym.

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • Kontrola jakościowa surowców, półproduktów, wyrobów gotowych na zgodność z dokumentacją oraz wzorcami.
  • Oznaczanie wyrobów po kontroli.
  • Prowadzenie zapisów związanych z wykonywaną kontrolą.
  • Udział w procesach postępowania z wyrobem niezgodnym.
  • Raportowanie codziennej pracy.
  • Obsługa narzędzi pomiarowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kompetencji w międzynarodowej firmie/
  • Szkolenia z języków obcych.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Wynagrodzenie zgodnie z regulaminem wynagradzania.

Dołącz do zespołu zaangażowanych ludzi…
…potrzebujemy ludzi z pasją i chęcią działania…

Prześlij swoje CV wraz, z krótką informacją o sobie za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem Rekrutacja – Kontroler jakości

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy