Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości Owoców i Warzyw

OGL SERVICE sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Od 2006, OGL Service Polska specjalizuje się w dystrybucji owoców, warzyw oraz innych produktów spożywczych pochodzących z Polski na rynek krajowy i Europejski.

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości warzyw i owoców ;
  • Przygotowanie raportów pokontrolnych;
  • Praca w terenie;
  • Utrzymanie dobrych relacji w kontrahentami.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie preferowane wyższe  w kierunku rolniczym
  • Mile widziane doświadczenie w dziale kontroli jakości,
  • Umiejętność obsługi komputera (w tym pakietu MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym (B1),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność w relacjach biznesowych,
  • Zdolności analityczne oraz doskonała organizacja pracy własnej,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dodatkowe ubezpieczenie pracownicze,
  • Umowę o pracę – okres próbny 6 miesięcy
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Samochód służbowy, laptop, telefon.

Ogłoszenie archiwalne