Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler jakości/Pakowacz (m/k)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław
    PAK/WRO/0618

    Obowiązki:

    • pakowanie detali aluminiowych,
    • kontrola jakości wyrobów,
    • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,
    • zdolności manualne,
    • samodzielność, sumienność, spostrzegawczość, koncentracja uwagi pod presją czasu,
    • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez firmę,
    • stabilne wynagrodzenie,
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
    • możliwość dodatkowego ubezpieczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis