Oferta pracy

Kontroler Jakości

Wamtechnik Sp. z o.o.O firmie

Wamtechnik Sp. z o.o.

Techniczna 2

Piaseczno

Firma Wamtechnik Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu autonomicznych źródeł zasilania opartych o akumulatory i baterie. Na polskim rynku profesjonalnych źródeł zasilania jesteśmy już od 1992 r.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:
Kontroler JakościNumer ref.: Nr ref. KJ09/2020

Zadania:

  • wykonywanie powierzonych zadań w zakresie kontroli jakości komponentów, podzespołów i wyrobów na kolejnych etapach produkcji oraz wyrobów gotowych.
  • wykonywanie pomiarów i badań wynikających z wejściowej, procesowej i wyjściowej inspekcji jakości podzespołów i wyrobów, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami.

Odpowiedzialności:

  • zwalnianie komponentów podlegających kontroli wejściowej oraz wyrobów gotowych podlegających kontroli wyjściowej
  • prowadzenie rejestrów wejściowej i wyjściowej inspekcji jakości podzespołów i wyrobów gotowych - wprowadzanie i aktualizację danych.
  • kontroler jakości wyrobów odpowiada za dokładność i zgodność prowadzonych pomiarów oraz ich zapisów w obowiązującej dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne.
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wskazane – w przemyśle elektronicznym / elektrotechnicznym będzie dodatkowym atutem.
  • dobra organizacja pracy i dokładność.
  • sumienność i odpowiedzialność.
  • znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera.
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy.
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania.
  • szkolenia językowe i atrakcyjny system świadczeń dodatkowych.
  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
  • niekorporacyjną atmosferę.

Zainteresowanych prosimy o przysłanie C.V. oraz zaznaczeniem, na które stanowisko aplikują.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wamtechnik Sp. zo.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wamtechnik Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy