Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Wamtechnik Sp. z o.o.

  • Techniczna 2, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Techniczna 2

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie powierzonych zadań w zakresie kontroli jakości komponentów, podzespołów i wyrobów na kolejnych etapach produkcji oraz wyrobów gotowych

  • Wykonywanie pomiarów i badań wynikających z wejściowej, procesowej i wyjściowej inspekcji jakości podzespołów i wyrobów, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami.

  • Zwalnianie komponentów podlegających kontroli wejściowej oraz wyrobów gotowych podlegających kontroli wyjściowej

  • Prowadzenie rejestrów wejściowej i wyjściowej inspekcji jakości podzespołów i wyrobów gotowych - wprowadzanie i aktualizację danych.

  • Kontroler jakości wyrobów odpowiada za dokładność i zgodność prowadzonych pomiarów oraz ich zapisów w obowiązującej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • chęć pracy w systemie dwuzmianowym, elastyczność

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wskazane – w przemyśle elektronicznym / elektrotechnicznym będzie dodatkowym atutem.

  • dobra organizacja pracy i dokładność

  • sumienność i odpowiedzialność

  • znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera.

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,

  • szkolenia językowe i atrakcyjny system świadczeń dodatkowych.

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Uwaga! Praca w systemie zmianowym!

Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku.

Zmiany rotują w systemie tygodniowym.

Firma Wamtechnik Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu autonomicznych źródeł zasilania opartych o akumulatory i baterie. Na miedzynarodowym rynku profesjonalnych źródeł zasilania jesteśmy od 1992 r.

Przewiń do profilu firmy