Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PPHU EFEKT SPÓŁKA JAWNA Janusz Frąckowiak i s-ka

Kontroler jakości

PPHU EFEKT SPÓŁKA JAWNA Janusz Frąckowiak i s-kaO firmie

30

Podzborów (pow. kaliski)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej, oraz prowadzenie zapisów na poszczególnych etapach produkcji,

  • Nadzór nad sprzętem pomiarowo-kontrolnym,

  • Nadzór nad zgodnością wytwarzanych produktów z określoną specyfiką techniczną,

  • Wdrażanie narzędzi jakościowych i dbanie o ich stosowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,

  • Doskonała organizacja pracy,

  • Doświadczenie audytowe,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu orfice,

  • Zdolności koncepcyjne i analityczne,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Rzetelność, dokładność i sumienność.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie,

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Karta MultiSport),

  • Kursy doszkalające znajomość języków obcych,

  • Wyjątkowa kultura firmy, oparta na zaangażowaniu i współpracy,

  • Pracę w firmie rodzinnej z wieloletnią tradycją,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

PPHU EFEKT SP.J. JANUSZ FRĄCKOWIAK i S-KA Głównym przedmiotem działalności Spółki jest produkcja i sprzedaż opakowań z tworzyw sztucznych. Firma jest przedsiębiorstwem rodzinnym, co korzystnie wpływa na komfortową atmosferę pracy. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, wykorzystując tym samym wszelkie innowacje technologiczne związane z branżą opakowań.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje