Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości – Pomiarowiec

ALMES POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Towarowa 28A, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALMES POLAND sp. z o.o.

Towarowa 28A

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości części zakupowych,

  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów

  • Wdrażanie działań korygująco-zapobiegawczych,

  • Zarządzaniu produktami wadliwymi,

  • Zarządzanie reklamacjami do dostawców,

  • Wsparcie w procesie produkcyjnym,

  • Kontrola jakości części zgodnie z rysunkami i normami technicznymi,

  • Pomoc przy tworzeniu instrukcji pracy,

  • Wykonywanie pomiarów i raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie min.1 rok na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w pracy z optycznymi systemami pomiarowymi,

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność pracy w zespole,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju

  • System premiowy,

  • Praca w trybie jednozmianowym, 8- 16

Wiedza na temat silników elektrycznych i znajomość mechanicznej i elektronicznej sprawiają, że ALMES jest idealnym partnerem dla głównych liderów w przemyśle oraz dla małych i średnich firm specjalistycznych.

ALMES wspiera swoich klientów w zakresie projektowania, prototypów, dostawy silników elektrycznych i wentylatorów, które mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

Naszym atutem jest wsparcie, które oferujemy klientom w czasie wdrożenia. Dzięki głębokiej wiedzy technicznej, ale przede wszystkim dzięki doświadczeniu zdobytym w różnych sektorach (wentylacji i przepływu energii), jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy