Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości Powłok Antykorozyjnych

STP ELBUD sp. z o.o.O firmie

  • Kolejowa 37, Bukowno
    Bukowno, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STP ELBUD sp. z o.o.

Kolejowa 37

Bukowno

Twój zakres obowiązków

  • międzyoperacyjna kontrola poprawności procesów produkcyjnych,

  • wykonywanie pomiarów grubości powłok antykorozyjnych

  • tworzenie i wypełnianie arkuszy pomiarowych, protokołów z badań oraz raportów,

  • oceny jakości powłok cynkowych i malarskich (wg. instrukcji i wytycznych),

  • praca fizyczna z wyrobem gotowym na hali produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (najlepiej techniczne)

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, a w szczególności programu Excel;

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z pracownikami różnych szczebli;

  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • spostrzegawczość, samodzielność, dokładność oraz konsekwencja w działaniu

  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych zagadnień.

To oferujemy

  • ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowa o pracę (pełny etat),

  • praca w systemie zmianowym.

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub złożenie osobiście w sekretariacie firmy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym tel.: 12 370 23 44

adres: Bukowno ul. Kolejowa 37, 32-332 Bukowno