Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Jakości Powłok Lakierniczych (lakiernia meblowa)

Sunreef Venture S. A.O firmie

  • Doki 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sunreef Venture S. A.

Doki 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem lakierowania

  • kontrola jakości powłoki lakierniczej elementów meblowych

  • analiza i weryfikacja elementów pod względem zgodności z dokumentacją projektową oraz wymaganiami klienta

  • przeprowadzanie kontroli jakości powłoki lakierniczej zgodnie z procedurami zakładowej kontroli jakości

  • raportowanie niezgodności

  • nadzór i koordynowanie usuwania niezgodności

  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza na temat procesu lakierowania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży meblarskiej

  • znajomość rysunku technicznego

  • dokładność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu Ms Office

Mile widziane

  • znajomość programu SolidWorks

  • doświadczenie w branży jachtowej

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.

Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Wkrótce stocznia Sunreef Yachts zmienia lokalizację w Gdańsku i przenosi się do nowoczesnej siedziby z rozbudowanym zapleczem socjalnym i biurowym!

Przewiń do profilu firmy