Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości

BiofarmO firmie

Biofarm

Wałbrzyska 13

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie prób materiałów wyjściowych, opakowaniowych, produktów pośrednich i produktów gotowych
  • wykonywanie i dokumentowanie analiz materiałów opakowaniowych i produktów

Nasze wymagania

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji w pełnieniu zadań i obowiązków na zajmowanym stanowisku
  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń laboratoryjnych w przemyśle farmaceutycznym oraz obsługi systemu SAP - mile widziane

To oferujemy

  • możliwość rozwoju,
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia i wiedzy,
  • współpraca w zgranym zespole,
  • umowa o pracę – brak okresu próbnego,
  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Kontroler Jakości, Wałbrzyska 13, Grunwald, Poznań