Oferta pracy

Kontroler Jakości

P.P.H.U. Rowitex Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją specjalizująca się w numerycznej obróbce blach tj. ciecie laserem, gięcie na prasie krawędziowej, obróbce skrawaniem, spawanie, szlifowanie oraz montaż i produkcje urządzeń.

 Zakres obowiązków:

  • Kontrola bieżącej produkcji pod kątem zgodności wyrobów z obowiązującymi w firmie wymaganiami,
  • Kontrola półwyrobów pochodzących od dostawców zewnętrznych,
  • Wykonywanie pomiarów detali przy użyciu przyrządów pomiarowych,
  • Prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej,
  • Analizowanie i raportowanie wykrytych niezgodności,
  • Wsparcie produkcji w ustalaniu i podejmowaniu działań korygujących

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Pracę w przyjaznym środowisku pracy,
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy,
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Stabilną wieloletnią współpracę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy