Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

POZLIFT sp. z o.o.O firmie

  • Lutycka 95
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

POZLIFT sp. z o.o.

Lutycka 95

Poznań

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie kontroli materiałów (IQC)  i produktów, w tym kontrola na wyjściu (OGC)
  • Prowadzenie zapisów jakościowych
  • Prowadzenie dokumentacji z zakresu jakości
  • Wspieranie działu produkcji w zakresie zapewnienia jakości
  • Wystawianie dokumentacji dotyczącej wyrobu niezgodnego
  • Legalizacja narzędzi pomiarowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/usługowej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość standardów ISO 9001; 14001
  • Praktyczna znajomość narzędzi zarządzania jakością 5S, 8D
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
  • Terminowość, systematyczność i dokładność
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju

Ogłoszenie archiwalne