Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Skórzewo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma GOOD FOOD PRODUCTS Sp. z o. o.
    Czołowy producent wafli ryżowych w Polsce szuka kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy:1 wakat Tarnowo Podgórne / 1 wakat Skórzewo

    Zadania jakie powierzamy do realizacji na tym stanowisku obejmują:
    • kontrolę cyklu produkcyjnego,
    • weryfikację zgodności danych produktowych,
    • prowadzenie szkoleń z zakresu jakości i bezpieczeństwa żywności,
    • nadzór nad CCP,
    • nadzór nad aparaturą kontrolno – pomiarową,
    • weryfikacja procesów mycia i dezynfekcji,
    • nadzór nad apteczkami,
    • prowadzenie i utrzymywanie zapisów jakościowych,
    • pobieranie i archiwizacja prób,
    • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych związanych z procesem produkcyjnym i reklamacjami,
    • utrzymanie wysokiej higieny na danej zmianie produkcyjnej,

    Poszukujemy osoby, która:

    • posiada wykształcenie kierunkowe średnie/ wyższe lub jest w trakcie studiów zaocznych (Towaroznawstwo, Technologia Żywności, Biologia),
    • jest zdecydowana pracować w systemie III - zmianowym,
    • potrafi posługiwać się pakietem MS Office,
    • posiada 1-2-letnie doświadczenie zawodowe (dodatkowy atut),
    • posiada prawo jazdy kat. B,
    • jest rzetelna i sumienna,
    • jest komunikatywna i lubi pracować w zespole,
    • posiada łatwość podejmowania szybkich decyzji,
    • wykazuje inicjatywę oraz chęć rozwoju i nauki,
    • posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym – dodatkowy atut,
    Na tym stanowisku zapewniamy:
    • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego oraz programów sportowych Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich,
    • pakiet prawny i pakiet socjalny,
    • opiekę medyczną,
    • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doświadczeń,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

    CV proszę o przesłanie za pomocą przycisku z dopiskiem w tytule maila „Kontroler Jakości”.