Kontroler Jakości – praca dla studenta

Res Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Nowa Sól, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa RES od kilkunastu lat wspiera przedsiębiorstwa w zapewnieniu najwyższej jakości produkowanych przez nie wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych, a także w reprezentacji dostawców w formie rezydenta inżyniera.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie internetowej www.resglobalgroup.com

Dołącz do nas na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kontrola wizualna  jakości części  / proste pomiary detali / komponentów i wyrobów gotowych
  • Przepakowanie i oznaczanie podzespołów
  • Drobne naprawy części dla branży Automotive
  • Uzupełnianie prostej dokumentacji

Wymagania:

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, samodyscyplina
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, punktualność (praca 3-zmianowa w weekendy)
  • Podstawowe zdolności manualne, dobry wzrok
  • Mile widziane doświadczenie w branży Automotive

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie / Tychy, K-Koźle, Nowa Sól
  • Możliwość zdobycia  doświadczenia zawodowego
  • Awans oraz rozwój dla najlepszych
  • Możliwa kontynuacja współpracy w oddziałach zagranicznych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • Wynagrodzenie brutto: 20,00 zł/h (dla osób do 26rż.)
CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
Zastrzegamy prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Podane przez Pana/ią dane osobowe będą przetwarzane przez Grupę RES, ("Administrator Danych") w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji i ewentualnego zawarcia umowy o pracę, bądź umowy cywilnoprawnej. Administrator Danych informuje, że dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) i b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016r., poz. 922, ze zm.) ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz prawo do ich poprawiania.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy lub w przypadku zawarcia umowy przez okres dłuższy – do zakończenia okresu trwania umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo do dostępu do przekazanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia tych danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Dane osobowe nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz brak zgody lub jej cofnięcie uniemożliwia Pani/Panu udział w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji i ewentualnego zawarcia umowy o pracę, bądź umowy cywilnoprawnej. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącymi przysługującymi mi prawami w związku z udostępnieniem danych dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy