Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości – praca w narzędziowni

Minda KTSN Plastic and Tooling Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Glinki 144B, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Minda KTSN Plastic and Tooling Solutions Sp. z o.o.

Glinki 144B

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola elementów form wtryskowych na maszynach pomiarowych,

  • Dokumentowanie wyników pomiarów oraz nadawanie odpowiednich statusów w systemie,

  • Wybór odpowiednich narzędzi, urządzeń i przyrządów pomiarowych do kontroli,

  • Identyfikacja niezgodności i inicjowanie koniecznych działań naprawczych i korygujących,

  • Obsługa i kalibracja sprzętu kontrolno-pomiarowego,

  • Współpraca z innymi działami firmy, osobami mającymi wpływ na jakość i jej poprawę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane o profilu technicznym),

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub w dziale jakości

  • Obsługa komputera i programów MS Office na poziomie średnio zaawansowanym

  • Umiejętność komunikacji, pracy w zespole i bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • Spostrzegawczość, dokładność, asertywność, odpowiedzialność, nastawienie na jakość

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

  • Stabilne zatrudnienie

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Pracę w oparciu o nowoczesne technologie umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Firma Minda KTSN Plastic and Tooling Solutions Sp. z o. o w związku z dynamicznym rozwojem i połączeniem z Eissmann Group Automotive - wiodącym międzynarodowym producentem wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych do branży automotive.

Przewiń do profilu firmy