Oferta pracy

Kontroler jakości – Pracownik ds. badań nieniszczących

DB Cargo Polska S.A.O firmie

  • Rybnik

    Rybnik, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Walidacja procesów oraz wykonywanie badań nieniszczących w ciągu produkcyjnym podzespołów taboru kolejowego

  • Dokumentowanie i protokołowanie wyników przeprowadzonych badań

  • Weryfikowanie i ustawianie aparatury badawczej

  • Uczestniczenie w kwalifikowaniu zakresów napraw podzespołów i pojazdów kolejowych

  • Rozwój procesów w obszarze Utrzymania pod kątem badań NDT.

  • Opracowywanie protokołów badań NDT wraz z oceną na podstawie obowiązujących przepisów i norm

  • Tworzenie instrukcji do badań NDT oraz uczestniczenie w wykonywaniu przeglądów procedur w celu weryfikacji zgodności z obowiązującymi normami i procedurami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Roczne doświadczenie w przeprowadzaniu badań nieniszczących

  • Certyfikat kwalifikacyjny w zakresie badań nieniszczących VT, MT, UT wg PN-EN ISO 9712 na poziomie 2

  • Umiejętność posługiwania się sprzętem metrologicznym

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz analizy wyników pomiarów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Zdolności analityczne

  • Otwartość i orientacja na klienta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

  • dofinansowanie do studiów

DB Cargo Polska S.A.

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Przewiń do profilu firmy