Oferta pracy

Kontroler Jakości – Pracownik Laboratorium

Marpol S.A.O firmie

Marpol S.A.

Składowa 2

Tychy

MARPOL S.A. jest producentem opakowań giętkich od 1994 roku.

Szeroka gama naszych produktów składa się z folii polietylenowych (w tym termokurczliwych), polipropylenowych (w tym powlekanych klejem do łączenia na zimno tzw. "cold seal") oraz laminatów. Nadruki powierzchniowe jak i międzywarstwowe wykonujemy w technice flexo do 10 kolorów. Ofertę uzupełnia kompleksowa usługa przygotowania form drukowych.

Nowoczesny park maszynowy, doświadczony personel oraz wysokiej jakości surowce pozwalają nam oferować produkty o wysokiej i stabilnej jakości. Wspieramy również naszych klientów oferując doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy.

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości wyrobów na poszczególnych etapach wytwarzania produktu.
  • Kontrola Jakości Dostaw (odbiór jakościowy dostarczanym komponentów zgodnie z wymaganiami technicznymi).
  • Odbiór jakościowy wyrobów gotowych.
  • Sporządzanie zapisów w formie raportów z kontroli wizualnej i pomiarów.
  • Współpraca z wydziałem produkcyjnym odnośnie wykonywanych prac.
  • Nadzór nad zapisami i dokumentacją jakościową.
  • Praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie: minimum średnie techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży opakowaniowej mile widziane.
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy wg standardu wym. ISO9001, BRC/IOP.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informacje na temat rekrutacji udzielane są pod nr tel. 660 676 192.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marpol S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marpol S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy