Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Prawiedniki (pow. lubelski), Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RADPOL S.A POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

    Miejsce pracy: Lublin (okolice), Prawiedniki (pow. lubelski)

    Podstawowe zadania i obowiązki:

    • Bieżąca kontrola półwyrobów, wyrobów gotowych, towarów handlowych,
    • Wprowadzanie danych do systemu, potwierdzanie, wystawianie dokumentów jakościowych,
    • Tworzenie i realizacja procedur kontroli jakości produktu,
    • Prowadzenie dokumentacji jakościowej związanej z produkcją,
    • Nadzór nad dokumentacją i zapisami,
    • Podejmowanie działań naprawczych i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
    • Obsługa reklamacji jakościowych,

    Wymagania oczekiwane:

    • Wykształcenie min. Średnie techniczne,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Umiejętność współpracy w zespole,
    • Dyspozycyjność oraz umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
    • Terminowość w realizacji zadań,
    • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy,
    • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i powierzonego obszaru,
    • Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe,
    • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
    • Bogaty pakiet socjalny,
    • Pakiet opieki medycznej,
    • Grupowe ubezpieczenie na życie,
    • Dofinansowanie do nauki,
    • Angielski na koszt Pracodawcy.

    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać w formie elektronicznej poprzez przycisk aplikowania.

    Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. CV musi zawierać formułę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Radpol Spółka Akcyjna z siedzibą w Człuchowie (77-300), ul. Batorego 14, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na stanowisko: Kontroler jakości Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.”

    Klauzula informacyjna

    Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Radpol Spółka Akcyjna z siedzibą w Człuchowie (77-300), przy ul. Batorego 14, tel. 59 834 22 71, email: [email protected] Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym nie będą udostępniane innym odbiorcom ani przekazywane do państw trzecich. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    Informujemy, że posiada Pani/Pan prawo do:

    -        żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

    -        wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

    -        przenoszenia danych,

    -        wniesienia skargi do organu nadzorczego,

    -        cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny, lecz nie dłuższy niż do zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko Asystent ds. eksportu

    Jeżeli uzna Pani/Pan, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z prawem może Pani/Pan wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

    Z uwagi na powyższe prosimy o zamieszczenie w swoich dokumentach aplikacyjnych zgody o poniższej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Radpol Spółka Akcyjna z siedzibą w Człuchowie (77-300), ul. Batorego 14, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na stanowisko Asystent ds. eksportu Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.”

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.