Oferta pracy

Specjalista ds. jakości procesów produkcyjnych

Truvant Europe Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie poprawności wyrobów gotowych w procesach produkcyjnych

  • Inicjowanie działań na rzecz poprawy i zapewnienia jakości w procesie produkcji z użyciem narzędzi jakościowych

  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów produkcyjnych i magazynowych

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych na liniach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne - Zarządzanie jakością, Inżynieria produkcji lub pokrewne)

  • Znajomość narządzi analizy problemów jakościowych (PDCA,DMAIC lub pokrewnych)

  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz dokładnej i szczegółowej analizy oraz weryfikacji danych

  • Praktyczna znajomość systemów ERP

  • Znajomość technologii zgrzewania- będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach

  • Szeroki pakiet benefitów dopasowanych do Ciebie!