Oferta pracy

Kontroler jakości procesu produkcyjnego

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA O firmie

  • Obornicka 71, 62-002 Suchy Las, Polska
    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obornicka 71

Suchy Las (pow. poznański)

Firma BTI Gumkowski Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Suchym Lesie na rynku działa od 1994 roku. Od początku działalności naszym głównym obszarem zainteresowania są rozwiązania nietypowe - jako odpowiedź na pojawiające się problemy w procesach produkcji. Nasi partnerzy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, od analizy problemu, poprzez doradztwo, projektowanie, do wykonawstwa i serwisu. Wykonujemy zarówno nowe urządzenia jak i modernizujemy istniejące już rozwiązania. Jesteśmy właścicielem marki KIPI - czołowego producenta palników na pellet oraz BTI Usługi, które oferują kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali.

Zadania na tym stanowisku:
  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego i zapewnianie, że wyrób gotowy osiągnie zakładane standardy jakości,
  • Przeprowadzanie audytów procesu produkcyjnego,
  • Promowanie wewnętrznych zasad jakości i edukacja pracowników z tego zakresu,
  • Proponowanie działań korygujących i zapobiegawczych do zaobserwowanych niezgodności,
  • Zbieranie i analiza danych jakościowych, przygotowywanie raportów,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w dziale kontroli jakości,
  • Umiejętność obsługi komputera (w tym pakietu MS Office),
  • Znajomość podstaw związanych z audytowaniem procesów lub kontrolą jakości wyrobu.
Oferujemy:
  • Możliwości rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Dofinansowanie do opieki medycznej,
  • Cykliczne imprezy integracyjne.

Jeżeli interesuje Cię praca nad ciekawymi projektami prześlij nam swoje CV:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy