Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler jakości produktu

TFP Sp. z o.o.

  • Katowicka 26, Kórnik
    Kórnik, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Katowicka 26

Kórnik

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie prób do badań oraz wykonywanie badań zgodnie z harmonogramem

  • Ocena wyrobów na podstawie wyników przeprowadzonych badań

  • Zwalnianie produktów gotowych na magazyn

  • Monitorowanie jakości produktu na linii produkcyjnej na poszczególnych etapach produkcji

  • Zwalnianie wyrobów jakościowo zgodnych z wymaganiami;

  • Blokowanie partii wyrobów niezgodnych;

  • Kontrolowanie produkcji zgodnie z wewnętrznymi Instrukcjami;

  • Wykonywanie badań

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w obszarze produkcyjnym i/lub kontroli procesu

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Skrupulatność i dokładność

  • Zaangażowanie i wysoki poziom motywacji wewnętrznej

  • Komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej.

Ponad 25-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Przewiń do profilu firmy