Kontroler Jakości

Impact Clean Power Technology S.A.O firmie

Impact Clean Power Technology S.A.

Aleje Jerozolimskie 424A

Pruszków

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w produkcji systemów bateryjnych dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkujemy również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.

Zakres zadań:

  • Kontrola jakości wyrobów na poszczególnych etapach wytwarzania produktu oraz wyrobów gotowych zgodnie z wymaganiami technicznymi,
  • Kontrola jakości dostaw (odbiór jakościowy dostarczanych elementów zgodnie z wymaganiami technicznymi)
  • Sporządzanie zapisów w formie raportów z kontroli wizualnej i pomiarów,
  • Współpraca z wydziałem produkcyjnym odnośnie wykonywanych prac,
  • Rejestrowanie niezgodności powstałych podczas procesu produkcyjnego,
  • Udział we wdrażaniu działań korekcyjnych i zapobiegawczych.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne elektryczne bądź elektroniczne (mile widziane wykształcenie wyższe),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy – minimum rok,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, mierniki elektryczne itp.,
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • Dobra organizacja czasu pracy własnej,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Co otrzymasz w zamian:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej w centrum Medicover,
  • kartę sportową,
  • świadczenia dla pracowników z funduszu socjalnego,
  • realny, duży wpływ na tworzone produkty i rozwiązania
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Impact Clean Power Technology S.A. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy