Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniamy blisko 200 specjalistów z całego świata, w ciągu trzech ostatnich lat dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę pracowników. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

    KONTROLER JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Pruszków

    Zadania do realizacji:

    • Kontrola jakości bieżących dostaw towarów;
    • Ocena technologiczna reklamowanych produktów;
    • Prowadzenie dokumentacji przypisanych danemu stanowisku pracy;
    • Udział w targach krajowych i zagranicznych;
    • Nadzór nad realizacją celów pakowania pod kątem jakości, wolumenu, czasu i kosztów.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie techniczne – mile widziane;
    • Znajomość branży akcesoriów meblowych lub doświadczenie na stanowisku montażysty mebli;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Umiejętność współpracy i budowania relacji;
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
    • Otwartość na zdobywanie i poszerzanie wiedzy;
    • Dynamiczna osobowość, entuzjazm, kreatywność i zaangażowanie;
    • Prawo jazdy kat. B.
    • znajomość stolarki meblowej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę pełną wyzwań w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pakiet benefitów pozapłacowych – ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną obejmującą usługi stomatologiczne oraz dostęp do bardzo szerokiego grona specjalistów;
    • Dbałość o Twoje zdrowie – w każdy wtorek zapewnimy Ci świeże owoce i pomożemy wyrobić formę angażując w zawody sportowe poprzedzone treningami z kartą Multisport;
    • Pomoc w dostaniu się do pracy na czas – będziesz mógł korzystać z bezpłatnego autobusu, którym po wyjściu z pracy, równie spokojnie wrócisz do domu 😊
    opisopisopis
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    www.gtv.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)".