Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości

Millano GroupO firmie

  • Przeźmierowo (pow. poznański)
    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakościowa dostarczanych surowców i materiałów opakowaniowych
  • wykonywanie analiz laboratoryjnych
  • międzyoperacyjna kontrola produkowanych wyrobów
  • kontrola wyrobów gotowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie preferowane kierunkowe spożywcze, wyższe kierunkowe (technologia żywności) będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej w branży cukierniczej
  • znajomość języka angielskiego w zakresie podstawowym
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Excel, Word)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej z możliwościami rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, pieniężne i rzeczowe świadczenia świąteczne i inne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • owoce
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu czekolady.

Czekolada jest naszą pasją, dawanie przyjemności innym sprawia nam radość, a produkcja czekolady to tradycja, którą pielęgnujemy od ponad 35 lat. Podzielasz naszą pasję? Uwielbiasz czekoladę i chcesz być częścią grona pasjonatów słodkiej przyjemności?

Czekamy na Ciebie!

Nasz zespół to ludzie w pełni zaangażowani w życie firmy. Dla nas każdy jest ważnym elementem spójnej całości. Jesteśmy otwarci na człowieka i jego potrzeby. Jeśli chcesz dołączyć do przyjaznego grona pracowników, nie lubisz nudy i chcesz zobaczyć rodzinny biznes w skali makro-świetnie trafiłeś.

Stań się członkiem naszej czekoladowej rodziny. Przekonaj się, że warto z nami pracować.

Kontroler Jakości, Przeźmierowo (pow. poznański)