Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

ZAKŁAD BUDOWY APARATURY I REMONTÓW SPECJALISTYCZNYCH "MEZAP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ignacego Mościckiego 10

Puławy

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakościowa dostaw materiałów, półwyrobów i wyrobów, kontrola w trakcie procesu produkcyjnego oraz kontrola ostateczna wyrobów gotowych,

  • kompletowanie i przechowywanie dokumentów jakościowych dostaw,

  • dokumentowanie kontroli jakości oraz gromadzenie i przechowywanie zapisów z kontroli i badań,

  • oznaczanie statusu kontrolowanych wyrobów na każdym etapie produkcji,

  • uwierzytelnianie przeniesienia cech materiałowych,

  • sporządzanie protokołów niezgodności ujawnionych na każdym etapie kontroli,

  • przygotowywanie zleceń na czynności kontrolno-badawcze.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne lub średnie o specjalności mechanicznej,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • biegła obsługa komputera, pakiet biurowy (MS Office).

Mile widziane

  • aktualne uprawnienia w dziedzinie badań nieniszczących w metodach MT 2, PT 2, UT 2,VT 2 w sektorach przemysłowych PW i PE.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego.