Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Techmatik S.A.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola międzyoperacyjna

  • kontrola wyrobów wykonywanych w kooperacji

  • sprawdzanie dokładności przyrządów pomiarowych

  • sporządzanie protokołów pomiarowych

  • znakowanie przyrządów i urządzeń pomiarowych

  • odpowiedzialność za dokładność przyrządów pomiarowych

  • odpowiedzialność za jakość wyrobów gotowych

  • odpowiedzialność za jakość wyrobów wykonanych w kooperacji

Nasze wymagania

  • znajomość i umiejętność posługiwania się ręcznymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka itp.)

  • znajomość rysunku technicznego maszynowego, wiedza z zakresu obróbki skrawaniem metali

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne - kierunek budowa maszyn, obróbka skrawaniem lub pokrewne

  • mile widziane doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • Wybranym kandydatom firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawą pracę w firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, niezbędne narzędzia pracy.