Oferta pracy

Kontroler Jakości

ONTEX PolskaO firmie

ONTEX Polska

Przedsiębiorców 6

Radomsko

Ontex jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych. Prowadzimy dystrybucję w ponad 110 krajach za pośrednictwem wiodących sprzedawców detalicznych, a także pod naszymi markami własnymi. Grupa zatrudnia ponad 11 000 pracowników na całym świecie. Aby wesprzeć nasz ciągły rozwój, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Jakości do naszego najnowszego Zakładu w Radomsku.

Zadania na stanowisku:

  • Bieżąca i systematyczna kontrola parametrów jakościowych surowców półfabrykatów i wyrobów i rejestracja ich wyników
  • Wystawianie raportów niezgodności
  • Weryfikowanie badań i testów
  • Obsługa sprzętu kontrolno pomiarowego
  • Archiwizowanie próbek kontrolnych realizowanych zleceń produkcyjnych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Jakości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne
  • Znajomość standardów ISO i BRC
  • Znajomość sprzętu kontrolno pomiarowego
  • Umiejętności manualne
  • Dokładność i precyzja
  • Umiejętność szybkiej reakcji na zmiany
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4 brygadowy

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

Zapraszamy do aplikowana za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy