Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

NIWAO firmie

  • Robotnicza 38, Ropczyce
    Ropczyce, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NIWA

Robotnicza 38

Ropczyce

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw związanych z przestrzeganiem przepisów UDT,

  • Wstrzymywanie, zwalnianie produkcji wadliwej lub niezgodnej z dokumentacją,

  • Przeprowadzanie czynności kontrolnych podczas procesu wytwórczego,

  • Weryfikowanie przyczyny niezgodności i zaistniałych usterek, mających w pływ na jakość odbieranych wyrobów,

  • Opracowanie programu badań i pomiarów,

  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji technicznej,

  • Prowadzenie wymaganej korespondencji UDT i jej archiwizowanie,

  • Wykonywanie prac zleconych przez przełożonego w zakresie zajmowanego stanowiska,

  • Prowadzenie archiwum fotograficznego wyrobu gotowego oraz całego procesu wytwórczego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Mile widziany certyfikat kompetencji VT2,

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana znajomość branży stali nierdzewnej i węglowej,

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • dyspozycyjność

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, w tym terminologia techniczna,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów,

  • Umiejętność efektywnego działania i podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w prężnie i dynamicznie działającej firmie,

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzanie wiedzy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.