Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

HERCAD sp. z o.o.

  • Ploiesti, Rumunia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola powłok lakierniczych, sprawdzanie i zatwierdzanie towarzyszącej dokumentacji

  • kontrola powierzchni trawionych, sprawdzanie i zatwierdzanie towarzyszącej dokumentacji

  • powiadamianie o niezgodnościach i wspieranie działań mających na celu ich usunięcie

  • administrowanie i monitorowanie kwalifikacji i uprawnień producentów

  • koordynacja testów z Klientem, organem nadzoru i wykonywanie prob odbiorczych i odbiorów końcowych

  • pomoc przy audycie i kontroli u dostawców i poddostawców

Nasze wymagania

  • uprawnienia ICORR minimum poziom 2 lub NACE poziom 2 lub FROSIO minimum poziom 2

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • minimum 3 lata doświadczenia

To oferujemy

  • formę współpracy w oparciu o kontrakt na okres roku z możliwością przedłużenia

  • wynagrodzenie adekwatne od posiadanej wiedzy i umiejętności

  • pomoc w relokacji

O nas

Hercad to biuro projektowe specjalizujące się w projektach dla przemysłu okrętowego. Zajmujemy się koordynacją instalacji okrętowych w pomieszczeniach technicznych i maszynowych oraz przygotowaniem dokumentacji technicznej dla produkcji. Na potrzeby nowego projektu dla dużej, międzynarodowej firmy specjalizującej się w projektowaniu i budowie konstrukcji stalowych i rurociągów dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego, naftowego, gazowego i farmaceutycznego poszukujemy specjalisty ochrony przed korozją. Miejsce pracy Rumunia rejon miasta Ploiesti.