Kontroler Jakości

POLFLAM Sp. z o.o.O firmie

POLFLAM Sp. z o.o.

Solidarności 1

Runów (pow. piaseczyński)

Spółka POLFLAM jest polskim producentem szkła ogniochronnego. Przez lata działalności spółki zdobyliśmy gruntowną wiedzę zarówno o szkle ogniochronnym, jak i systemach konstrukcyjnych, w których jest stosowane. Misją firmy POLFLAM jest dostarczanie na rynek wysokiej jakości produktów, które gwarantują bezpieczeństwo. To duża odpowiedzialność – i traktujemy ją jako zobowiązanie.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracowała bezpośrednio z Menedżerem ds. jakości oraz innymi osobami odpowiedzialnymi za procesy produkcyjne, w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości w całym procesie produkcyjnym, od zakupu odpowiednich materiałów i komponentów, poszczególne etapy procesu produkcyjnego, po kontrolę końcową i dostarczenie wyrobu gotowego go do zamawiającego;
  • Raportowanie wyników kontroli i niezgodności;
  • Realizacja procedur związanych z kontrolą jakości;
  • Monitorowanie systemu jakości w firmie;
  • Prowadzenie dokumentacji;
  • Analiza jakościowa reklamacji od klientów oraz monitorowanie wdrożenia akcji naprawczych i zabezpieczających po reklamacjach klientów, zgodnie z metodologią PDCA;

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze kontroli jakości w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Obsługa programów Excel, Word, Google Docs;
  • Znajomość narzędzi i technik zarządzania jakością (Ishikawa, 5 why i PDCA mile widziane);
  • Kreatywność, zdolność do analizowania i rozwiązywania problemów, umiejętność pracy w zespole, sumienność, zaangażowanie, autonomiczność;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szkolenia wdrożeniowe;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności, rozwoju zawodowego;
  • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań;
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku, przy realizacji ciekawych projektów.
Więcej o nas możesz dowiedzieć się na stronie: www.polflam.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy