Oferta pracy

Kontroler Jakości

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Phoenix Contact Sp. z o.o., mamy blisko 100 letnie doświadczenia na świecie i ponad 25 letnie na rynku polskim. Phoenix Contact E-Mobility tworzy centrum kompetencyjne technologii ładowania pojazdów elektrycznych. Zajmujemy się produkcją komponentów i rozwiązań zarówno do infrastruktury ładowania, jak i złącza ładowania pojazdu. Jako firma z certyfikatem IATF 16949 jesteśmy niezawodnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego.

W związku z uruchomieniem produkcji w nowo wybudowanej fabryce poszykujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Obowiązki:

  • przeprowadzenie kontroli w procesie produkcyjnym oraz wyrobu gotowego zgodnie z procedurami i instrukcjami
  • kontrola wizualna i wymiarowa zgodnie z dokumentacją techniczną i instrukcjami kontrolnymi
  • zatwierdzenie jakości produktów w ramach procedury „Pierwszej dobrej sztuki”
  • identyfikacja i nadzór nad wyrobem niezgodnym
  • raportowanie danych w systemie
  • postępowanie zgodnie z planem reagowania w przypadku nieprawidłowości i niezgodności jakościowych

Oczekiwania:

  • minimum wykształcenie średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • umiejętność posługiwania się środkami kontrolno-pomiarowymi
  • wiedza techniczna z zakresu kontroli produktów
  • umiejętność czytania dokumentacji
  • obsługa komputera i systemów MS Office
  • rozwiązywanie problemów ( teoria i podstawy stosowania narzędzi 5 Why, Ishikawa)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym
  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
  • udział w ciekawych projektach, możliwości szkolenia i rozwoju
  • kontakt z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy