Oferta pracy

Kontroler Jakości

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola wymiarowa i wizualna produktów zgodnie z wymaganiami klientów,

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym,

  • Tworzenie dokumentacji FAI,

  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu ciągłego doskonalenia systemu jakości,

  • Opracowywanie i archiwizowanie dokumentów jakościowych,

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,

  • Współpraca w dziedzinie jakości z działem technologicznym i nadzoru jakości.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w kontroli jakości – preferowany przemysł lotniczy lub maszynowy,

  • Umiejętność interpretacji norm i wymagań klientów,

  • Umiejętność czytania technologii i rysunku technicznego oraz raportów CMM,

  • Posługiwanie się sprzętem kontrolno-pomiarowym,

  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego  oraz praktyczna znajomość MS Office,

  • Preferowana znajomość systemu SyteLine,

  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne

  • Benefity – prywatna opieka medyczna, karta multisport, dodatek świąteczny,

  • Program wdrożeniowy na nowym stanowisku.

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. firma zajmująca się produkcją detali i komponentów do silników lotniczych, będąca częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy, USA i Azji.

Przewiń do profilu firmy