Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości - Serwisant

Damel S.A. Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie kontroli operacyjnej i końcowej na stanowiskach odbiorczych silników elektrycznych,

  • obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych,

  • obsługa znakowarki laserowej do wypalania tabliczek,

  • ocena zgodności wyrobu z dokumentacją techniczną,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości – Excel,

  • wyjazdy serwisowe i diagnostyczne do klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie o profilu elektrycznym,

  • umiejętność obsługi sprzętu kontrolno – pomiarowego,

  • znajomość zagadnień związanych z maszynami elektrycznymi,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP,

  • znajomość języka rosyjskiego,

  • doświadczenie zawodowe.

To oferujemy

  • stabilną, interesującą pracę, w firmie stosującej własne, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne,

  • umowę o pracę oraz system premiowy skorelowany z wynikami pracy,

  • znaczący wpływ na rozwój projektu,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „DAMEL” S.A. poszukuje osoby na stanowisko: Kontroler jakości - Serwisant.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.