Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości - Serwisant

ELECTRICON SP. Z O.O.

  • Longinusa Podbipięty 29a, Czyżyny, Kraków, Na Załęczu 3, Czyżyny, Kraków

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • weryfikacja projektów pod kątem poprawności działania w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki

  • praca jako kontroler jakości połączona z okresowym przebywaniem na budowie w celu wykonania prac rozruchowych, pomiarowych lub serwisowych

  • nadzór nad prowadzonymi robotami prefabrykacyjnymi oraz kontrola jakości wyrobu końcowego

  • rozwiązywanie bieżących problemów wynikających podczas prefabrykacji rozdzielnic

  • wycena automatyki rozdzielnic nn

  • przygotowanie dokumentacji warsztatowej układów SZR

  • skrupulatne prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą wyrobu

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektryk, elektronik, automatyk)

  • znajomość języków programowania sterowników PLC

  • gotowość do pracy jako kontroler jakości z okresowym przebywaniem na budowie

  • dobra znajomości obsługi komputera (w szczególności: AutoCad, pakietu MS Office)

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

  • umiejętność pracy pod presją

  • dobra organizacji czasu pracy

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • dodatkowymi atutami będą: uprawnienia SEP

To oferujemy

  • praca w młodym dynamicznym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • narzędzia potrzebne do pracy

  • opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

ElectriCon Sp. z o.o. jest nowoczesną, szybko rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych.

Zlecone zadania wykonujemy na najwyższym poziomie stosując się do wszelkich norm, przepisów i standaryzacji obowiązujących w branży elektroenergetycznej.

Posiadamy doświadczoną kadrę, którą tworzą wysokiej klasy specjaliści.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Jakości - Serwisant.

Miejsce pracy: Kraków

Przewiń do profilu firmy