Oferta pracy

Kontroler Jakości

INTERSNACK POLAND

  • Słomniki 64, Słomniki
    Słomniki, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

64

Słomniki

Twój zakres obowiązków

  • Kontroluje jakość i dokumentację jakościową dostaw surowców i opakowań stosowanych w produkcji

  • Kontroluje jakość produkowanych produktów, blokuje produkty niezgodne, w celu zwolnienia do sprzedaży wyłącznie wyrobów zgodnych ze specyfikacją

  • Kontroluje czystość urządzeń produkcyjnych oraz wykonuje wymazy alergenowe w celu oceny skuteczności mycia i dezynfekcji linii technologicznych

  • Sprawdza, kalibruje i zgłasza konieczność zewnętrznego sprawdzenia urządzeń kontrolno-pomiarowych zgodnie z planem, w celu utrzymania wymaganej sprawności urządzeń oraz dokładności wyników analiz.

  • Przeprowadza badania przechowalnicze w celu ustalenia okresów minimalnej trwałości wyrobów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat – preferowane kierunki Technologia Spożywcza, Chemia Spożywcza, Towaroznawstwo.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację .

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Samodzielność i sumienność w działaniu.

Mile widziane

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole w międzynarodowej firmie

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Stałe zatrudnienie

  • Bonusy pozapłacowe: Multikafeteria, Multisport, Prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy