Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

MAT DANIA SP. Z O.O.

Aleja Jana Pawła II 26

Słupno (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Celem stanowiska jest zapewnienie jakości na wydziałach produkcyjnych Obróbki i Rdzeni i Szlifierni.

  • Bezpośrednia współpraca z Działami Produkcji, Technologii, Logistyki i Działami powiązanymi.

  • Pomiary, kontrola wzrokowa wyrobów na etapie: dopuszczeń do produkcji, w procesie, odbiorów do Klienta, PPAP.

  • Wykonywanie pomiarów: na maszynie CMM 3D, chropowatościomierz, profilograf.

  • Dokonywanie zapisów wyników przeprowadzonych kontroli i pomiarów. Wstępne analizowanie wyników niezgodnych.

  • Nadawanie statusu wyrobom w procesie i na wysyłkę do Klienta: blokowanie, zwalnianie.

  • Uczestnictwo w analizie reklamacji: od Klientów i Wewnętrznych.

  • Uczestnictwo w audytach wew.

  • Nadzorowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego (SKP) wewnątrz firmy. Wykonywanie wzorcowania wew.: suwmiarki, mikrometry, czujniki, etc.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne.

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego. GD&T mile widziane.

  • Umiejętność obsług i pisania programów na maszynach CMM 3D - oprogramowanie Calypso.

  • Umiejętność posługiwania się SKP: suwmiarka, mikrometr, średnicówki, itp.

  • Praktyka w nadzorowaniu i wzorcowaniu SKP.

  • Znajomość SAP mile widziana.

  • Znajomość Ms Office.

  • Znajomość ISO9001 i ISO14001 mile widziane.

  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikacji na różnych szczeblach organizacji.

  • Systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu.

  • Analityczność.

Mile widziane

  • Znajomość SAP.

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Stabilne, ciekawe, samodzielne i odpowiedzialne miejsce pracy.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, rekrutacje wewnętrzne.

  • Konkurencyjne, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe.

  • Programy motywacyjne i lojalnościowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

MAT DANIA jest firmą produkcyjną specjalizującą się w obróbce skrawaniem odlewów żeliwnych, a także stali i aluminium. Prowadzi także działalność w zakresie produkcji rdzeni do form oraz szlifowania i śrutowania odlewów żeliwnych.

Przewiń do profilu firmy