Logo Pracuj.pl

Kontroler jakości

Mpack Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Sobiekursk (pow. otwocki)
    Sobiekursk (pow. otwocki), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola wyrobów dostarczonych przez dostawców
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych przed wysłaniem do klienta zgodnie z Warunkami Odbioru Technicznego
  • Wystawianie reklamacji na materiały niezgodne ze specyfikacją
  • Kontrola procesów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi standardami, procedurami i instrukcjami na każdym etapie produkcji
  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, asertywność
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz programu Excel
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę – pełny etat
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Pracę w rozwijającej się firmie

Kontroler jakości, Sobiekursk (pow. otwocki)