Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

HYDRAPRES S.A.

  • Solec Kujawski

    Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kontrola materiałów dostarczanych z zewnątrz

  • bieżąca obsługa produkcji w zakresie kontroli poprawności wykonania wyrobów

  • sprawowanie nadzoru jakościowego na poszczególnych liniach produkcyjnych

  • kontrola końcowa wyrobów

  • kontakt z Klientami

  • tworzenie dokumentacji jakościowej zgodnie w wymaganiami Klienta

  • prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości

  • wykrywanie przyczyn niezgodności i opracowywanie działań korygujących

  • dbanie o prawidłowość wykorzystania powierzonych przyrządów i narzędzi pomiarowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (takich jak: suwmiarka, mikrometr)

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

Mile widziane

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

  • znajomość IATF 16949:2016 lub ISO 9001:2015

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę

  • kompleksowe przeszkolenie stanowiskowe

  • kursy i szkolenia, które podniosą Twoje kompetencje i umiejętności

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy firmą z branży automotive obecną na rynku od niemal 30 lat. Specjalizujemy się w automatycznej, masowej produkcji detali tłoczonych dla przemysłu motoryzacyjnego. Wytwarzamy elementy do takich marek jak Audi, Maserati, BMW, Skania czy Volvo.

Przewiń do profilu firmy