Logo Pracuj.pl

Kontroler jakości

EUROMETAL SAO firmie

EUROMETAL SA

Ignacego Mościckiego 8

Stalowa Wola

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie i przygotowanie próbek wyrobów do wykonania badań materiałowych (własności wytrzymałościowe wyrobów wykonanych ze stopów Al)
  • wykonanie badań własności wytrzymałościowych wyrobów
  • badanie składu chemicznego
  • kontrola dostaw
  • wystawianie certyfikatów materiałowych
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji jakościowej
  • informowanie o problemach jakościowych
  • przeprowadzanie bieżącej kontroli w trakcie procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
  • umiejętności posługiwania się uniwersalnymi narzędziami pomiarowymi
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie 3 brygadowym (I i II zmiana przez 7 dni w tygodniu)
  • preferowane posiadanie podstawowej wiedzy na temat systemów zarządzania jakością

To oferujemy

  • atrakcyjne, konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • paczki lub bony dla pracowników z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • ciekawą pracę w stabilnej, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę w środowisku pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenie od NNW

Eurometal S.A. jest uznanym i wiodącym europejskim producentem innowacyjnych i wysokiej jakości wyrobów z aluminium znajdujących swoje zastosowanie w branży samochodowej, transportowej, budowlanej, maszynowej i innych. W zakładzie w Stalowej Woli produkujemy wyroby wyciskane (profile aluminiowe oraz komponenty z aluminium). Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem z zaawansowanym zapleczem laboratoryjnym, aby zapewniać jakość i udoskonalać produkty.

Tworząc innowacyjne przedsiębiorstwo kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, szacunek i rozwój naszych Pracowników.

Kontroler jakości, Ignacego Mościckiego 8, Stalowa Wola