Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler jakości

Procyon Construction S.A.O firmie

  • Stargard, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Procyon Construction S.A. z siedzibą w Stargardzie, produkująca innowacyjne prefabrykowane łazienki pod marką EcoReadyBath dla m.in. hoteli sieci Marriott, poszukuje pracownika do fabryki łazienek w Stargardzie (ul. Metalowa w dzielnicy Kluczewo) na stanowisko:

Czym masz się zajmować? Oto Twoje główne obowiązki:

  • kontrola produkowanych wyrobów i procesu produkcyjnego,
  • nadzór nad dokumentacją jakościową zgodnie z przyjętym standardem,
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonej kontroli oraz analiza i interpretacja wyników,
  • informowanie o niezgodnościach w procesie produkcyjnym,
  • współpraca z wydziałem produkcyjnym odnośnie wykonywanych odbiorów jakościowych.

Od naszego idealnego kandydata/tki oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego,
  • dobrej znajomości rysunku technicznego (koniecznie),
  • znajomości normy ISO 9001 (mile widziane)
  • umiejętności korzystania z przyrządów pomiarowych, w celu wykonywania pomiarów,
  • zdolności analizy i interpretacji zebranych wyników badań,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • łatwości i chęci uczenia się oraz asertywności.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne