Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości Strefy Wejścia

Plastic Omnium Auto Sp. z o. o

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola komponentów zakupowych w oparciu o plany kontroli.

  • Zwalnianie / blokowanie dostaw w SAP.

  • Analiza komponentów zwracanych z produkcji.

  • Prowadzanie dokumentacji jakościowej.

  • Organizacja i nadzór nad selekcjami części.

  • Inicjacja działań zapobiegawczych.

  • Realizacja celów i zadań systemu zarządzania jakością IATF 16949.

  • Inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem.

  • Uczestniczenie w QRQC.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie.

  • Mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego.

  • Umiejętność posługiwania się planami kontroli.

  • Obsługa komputera: MS Office, znajomość podstawowych transakcji SAP będzie dodatkowym atutem.

  • Dobra organizacja pracy, dyscyplina, dokładność, rzetelność, punktualność.

  • Umiejętność posługiwania się i nadzoru nad przyrządami pomiarowymi (np. suwmiarka, waga).

  • Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym.

Kontakt

Osoby polecone i/lub zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Szukasz wyzwań? Dołącz do innowacyjnego zespołu i bądź częścią motoryzacyjnej rewolucji.

Zatrudniająca 31 000 pracowników, zlokalizowanych w 25 krajach, osiągająca w roku 2020 przychód w wysokości 7,7 miliarda EUR, firma Plastic Omnium jest światowym liderem w produkcji inteligentnych modułów nadwozia oraz systemów wykorzystywania czystej energii.

Dzięki swojej ofercie na rynku modułów nadwozia, Plastic Omnium oferuje dostosowane do potrzeb klienta nowoczesne, wielomateriałowe rozwiązania, charakteryzujące się coraz większą funkcjonalnością, podnoszące bezpieczeństwo, wpływające na obniżenie masy pojazdu a tym samym redukcję emisji CO2.

Nasza ambicja? Dostarczyć producentom samochodów najnowocześniejszych części i systemów dla rozwoju ekologicznego i w pełni skomunikowanego samochodu przyszłości.

Jako firma odpowiedzialna, Plastic Omnium przykłada szczególną uwagę do równouprawnienia i zapewnia równe traktowanie wszystkim aplikującym.

Przewiń do profilu firmy