Oferta pracy

Kontroler Jakości

Mączka Sp. z o.o.O firmie

Mączka Sp. z o.o.

Stręgoborzyce (pow. krakowski)

Mączka Sp. z o.o. jest hurtownią warzyw i owoców. Dostarczamy towary do dużych sieci handlowych zarówno w kraju jak i za granicą.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
KONTROLER JAKOŚCI

Zakres zadań:

  • kontrola jakości dostaw surowców
  • sporządzanie dokumentacji jakościowej
  • udział w procesie reklamacji przyjmowanych surowców
  • stosowanie zasady FE-FO
  • praca zgodna z wymaganiami standardów BRC i GlobalGAP

Wymagania:

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność, precyzyjność, systematyczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • prace pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy